Tel.: +420 778 743 704 / Mail: info@nerezove-komponenty.cz

Nerezové zábradlie a komponenty
Produkt Počet Cena
Váš nákupný košík je prázdny

Nerezové stĺpiky zábradlia

Stĺpiky zábradlia z nerezu AISI 304 - brus K320 (mat) pre stavebnicový systém nerezového zábradlia s výškou 100 cm v mnohých variantách prevedenia. Tieto stĺpiky zábradlia sú určené pre vnútorné aj pre vonkajšie použitie. V našom obchode môžete zakúpiť skompletované stĺpiky pre prútovú, lankovú i sklenenú výplň. Stĺpiky sú dodávané vrátane príslušenstva (tj. ukotvenie, krytka a držiaky výplne). Vo všetkých troch variantách je možné zvoliť si horné ukotvenie stĺpika (= uchytenie na plochu schodu / galérie) alebo boční ukotvenie stĺpika (= uchytenie na bočnicu schodu / galérie).

U každého stĺpika môžete jednoducho v konfigurácií nastaviť všetky dôležité a Vami požadované parametre, ktoré má stĺpik zábradlia splňovať.

Pre živnostníkov a kutilov, ktorí chcú výplň na stĺpikoch zábradlia kombinovať, ponúkame taktiež samostatne rúrku a jakel stĺpika v príslušných dĺžkach poplatných výške zábradlia 1 m, vrátane všetkých potrebných komponentov, ktoré nájdete v ďalších kategoriách nášho obchodu.Položiek na stránke: 9 18 36 60
Zobrazené záznamy 1 - 18 (celkom 18)

Napíšte nám

Za účelom zodpovedania dotazu spracovávame Vaše osobné údaje.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.