Tel.: +420 778 743 704 / Mail: info@nerezove-komponenty.cz

Nerezové zábradlie a komponenty
Produkt Počet Cena
Váš nákupný košík je prázdny

Ochrana osobných údajov

Ochrana osobných údajov

PREHLÁSENIE O OCHRANE OSOBNÝCH ÚDAJOV

LIVE INOX s.r.o., prevádzkovateľ eshopu www.nerezove-komponenty.sk prehlasuje, že všetky osobné údaje sú prísne dôverné a sú chránené zákonom č. 101/2000 Sb., o ochrane osobných údajov. Od 25. mája 2018 nahradí zákon č. 101/2000 Sb., o ochrane osobných údajov obecné nariadenie Európskeho parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 z dňa 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov. 

 

ÚDAJE KTORÉ SPRACOVÁVAME

Kvôli možnosti vybavenia Vašej objednávky na našich eshopoch, potrebujeme v súlade s nariadením Európskeho parlamentu a Rady (čl. 6 odst. 1 písm. b) poskytnúť Vaše osobné údaje: Meno a priezvisko, email, telefónne číslo, fakturačnú adresu, prípadne dodaciu adresu, pokiaľ nie je zhodná s fakturačnou. 

Pri využití formulára “Kontaktný formulár" je vyžadované uviesť Váš email a telefónny kontakt, aby sme Vám mohli následne odpovedať.

Vaše osobné údaje evidujeme tiež na základe Vášho súhlasu pri registrácií do obchodného systému, kde evidujeme Vaše obchodné transakcie realizované u nás.

 

K ČOMU ÚDAJE POUŽÍVAME

Poskytnuté informácie slúžia na realizáciu obchodnej transakcie na našich weboch, čo zahŕňa spracovanie objednávok, uzatvorenie zmluvy, následného dodania zbožia, či komunikáciu. Vaše osobné údaje môžu byť spracovávané tiež inými subjektmi (napr. dopravcami….), avšak spoločnosť LIVE INOX s.r.o. vždy zostane ich správcom.

 

PRÍSTUP K OSOBNÝM ÚDAJOM A ICH EDITÁCIA

Všetky osobné údaje, ktoré Ste nám poskytli pri vyplnení registračného formulára, môžete editovať vo Vašom užívateľskom profile. Pokiaľ Ste u nás vytvorili objednávku bez registrácie, môžete svoje údaje zmeniť buď telefonicky na číslach +420 778 743 704, alebo prostredníctvom emailu info@nerezove-komponenty.sk

Máte právo žiadať správcu o prístup k Vašim osobným údajom, právo na ich opravu, výmaz či obmedzenie ich spracovania, rovnako ako právo vzniesť námietky proti ich spracovania a právo na ich prenositeľnosť.

 

NA AKÚ DLHÚ DOBU SÚ INFORMÁCIE UCHOVÁVANÉ

Vaše osobné údaje budú uložené a spracovávané po dobu vyžadovanú právnymi predpismi (hlavne súkromno právnymi a daňovými predpismi) a po dobu nevýhnutnú k dosiahnutiu účelu ich spracovania v súlade s vybavením Vašej objednávky.

Všetky osobné údaje, ktoré sú poskytnuté s Vaším súhlasom sú u nás uchovávané po dobu 3 rokov. Potom sú z našej databázy buď vymazané, alebo v prípade Vašeho súhlasu predĺžené na nasledujúce 3 roky. Svoj súhlas so spracovaním osobných údajov pre daný účel môžete kedykoľvek odvolať. Týmto nie je dotknutá zákonnosť spracovania pred takým odvolaním súhlasu.

 

REKAPITULÁCIA PRÁVA SUBJEKTOV ÚDAJOV

- požadovať prístup k osobným údajom, ktoré spracovávame za podmienok čl. 15 nariadenia,

- žiadať opravu nepresností v spracovávaných osobných údajoch za podmienok uvedených v čl. 16 nariadenia,

- žiadať výmaz osobných údajov za podmienok čl. 17 nariadenia,

- žiadať obmedzenie spracovávania osobných údajov za podmienok čl. 18 nariadenia,

- získať osobné údaje, ktoré spracovávame, v štruktúrovanom, bežne používanom a strojovo čitateľnom formáte, a predať ich inému správcovi, za podmienok čl. 20 nariadenia,

vzniesť námietku proti spracovaniu osobných údajov za podmienok čl. 21 nariadenia, 

- podať sťažnosť Úradu na ochranu osobných údajov za podmienok čl. 77 nariadenia.

Napíšte nám

Za účelom zodpovedania dotazu spracovávame Vaše osobné údaje.
Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online: v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.